Gesponsord

SKS komt met vloerpomp voor demperafstelling

SKS komt met vloerpomp voor demperafstelling

SKS Germany lanceert de Rennkompressor Suspension: een nieuwe hogedruk-standpomp voor extreem snelle en nauwkeurige afstelling van vork- en demperelementen. Dit model is ontwikkeld voor vakdealers en andere fietsprofessionals.

De Rennkompressor Suspension is het nieuwste hoofdstuk in 60 jaar Rennkompressor-geschiedenis. SKS Germany is al meer dan een eeuw een familiebedrijf en fabrikant van high-end fietsaccessoires. “Met deze pomp bieden we een oplossing waarmee werkplaatsen en fanatieke fietsers meteen sneller, preciezer en efficiënter kunnen werken”, legt Nikolas Bosen uit, productmanager bij SKS.

Hij vervolgt: “Deze pomp combineert de stabiliteit van een vloerpomp met de nauwkeurigheid van een professionele schokdemperspomp. Het resultaat: sneller afstellen, nul drukverlies, maximale controle.”

Sneller afstellen, nul drukverlies, maximale controle”

Voor elke werkplaats

Bosen vertelt over de voordelen van de pomp. Om te beginnen heeft deze 400 PSI vermogen. “Dat is voldoende voor alle moderne vorken en dempers, ongeacht het merk of model”, benadrukt Bosen.

Verder zit er een digitale manometer op, waardoor afstellingen heel nauwkeurig volgens fabrieksinstellingen of naar persoonlijke wensen kunnen worden uitgevoerd. “En het mooie is dat je de druk tot achter de komma exact kunt afstellen, dankzij de drukaflaat-stelschroef”, voegt Bosen eraan toe. “Verder heb je ook geen last van drukverlies bij het loskoppelen, want de AV-aansluiting met 2-traps-schroefverbinding voorkomt terugslag en bespaart tijd.”

De pomp heeft een staalflexslang van wel twee meter en is bekleed met zacht rubber. “Dat werkt comfortabel, óók met de fiets in de montagestandaard”, licht Bosen toe. “Deze standpomp biedt veel gemak en meer snelheid dan traditionele mini-demperspompen. Hij is gemaakt voor dagelijks intensief gebruik in professionele werkplaatsen.”

Snel uitverkocht

In enkele dagen was de eerste productieserie uitverkocht. De tweede serie wordt in de loop van januari 2026 verwacht. Bosen somt op wat deze nieuwe demperpomp zo gewild maakt, “naast de bekende kwaliteit en betrouwbaarheid van SKS”:

  • Direct voordeel bij servicebeurten, vork- en demperchecks, en afstelconsulten.
  • Hogere werkplaatsproductiviteit → hoger rendement per uur.
  • Modern product met sterke marge en hoge klantperceptie.

Techniek voor dempervering

“De naam Rennkompressor staat al 60 jaar voor robuustheid en betrouwbaarheid”, benadrukt Bosen. “Dat we deze techniek nu inzetten voor vering-afstelling benadrukt het belang van dit product. Dit is geen accessoire, maar echt gereedschap dat tijd bespaart en de kwaliteit van service verbetert.”

SKS Germany produceert al meer dan 100 jaar hoogwaardige fietsaccessoires in Sundern (Duitsland), met 5 jaar garantie op vrijwel alle producten. De Rennkompressor Suspension sluit aan bij dat erfgoed: Made in Germany, gemaakt voor dagelijks gebruik, en ontworpen voor maximale levensduur.

Dit artikel is gesponsord door SKS Germany.