Dit jaar vond de beurs plaats in één grote hal, wat de zichtbaarheid voor alle 157 standhouders (tegenover 140 vorig jaar) verbeterde. Organisatoren Arnauld en Rick Hackmann wisten ook in deze grotere hal het gezellige karakter van de beurs te behouden. De ontspannen ambiance werd versterkt door gratis catering, waardoor de terrassen druk bezocht werden en er volop gelegenheid was om te netwerken. Op zondag 9 februari verwelkomde de beurs al ruim 2.000 bezoekers, en op maandag kwamen daar nog eens ruim 2.200 bij.
Nieuwe leden bestuur BOVAG
Op maandagochtend was er een bijeenkomst van de BOVAG, waar de uitslag van het RODI werd bekendgemaakt en daarna werden er twee nieuwe bestuursleden gekozen.

Na acht jaar nemen Maurice Verdaat en Viktor Boere afscheid van het bestuur. Zij worden opgevolgd door Michel van Dijk (VanDijkBikes, Kampen) en Wilco Wolterink (Roto Tweewielers, Deventer).
De volgende editie van het B2B Festival staat gepland voor februari 2026. De exacte data zijn nog niet bekend.