QWIC en AGU staan met gezamenlijke stand op Velofollies

QWIC en AGU staan met gezamenlijke stand op Velofollies
Foto: Qwic.

Beide bedrijven werden overgenomen door EcoMotion. Nu trekken het e-bikemerk en de fietskledingspecialist samen op bij Velofollies in Kortrijk.

Bezoekers kunnen van 17 tot 19 januari op de fietsbeurs in België zien hoe QWIC en AGU een totaaloplossing willen bieden voor de moderne fietser. QWIC presenteert er een vernieuwd e-bikeportfolio.

In het nieuwe assortiment komen volgens het bedrijf stijl, gebruiksvriendelijkheid en personalisatie samen. "Onze e-bikes zijn een verlengstuk van wie je bent", aldus head of product Jos Schutte. "Met ons vernieuwde portfolio maken we fietsen die zowel functioneel als persoonlijk zijn."

Betere herkenbaarheid

Het assortiment is overzichtelijker ingedeeld, heeft diverse technische upgrades gekregen en is uitgerust met duidelijkere modelnamen. Dit moet niet alleen leiden tot betere herkenbaarheid, maar ook tot een verbeterde rijervaring.

Personalisatie staat centraal: bezoekers van de beurs kunnen bij de stand van QWIC zelf ervaren hoe elk model naar wens kan worden aangepast. Met de 'Ride Your Style'-optie kunnen klanten hun fiets bovendien volledig afstemmen op hun eigen voorkeuren, met een ruime keuze uit diverse zadels, handgrepen en snelbinders.

Synergie

QWIC denkt met de aanpassingen toekomstbestendiger te zijn geworden. "Door voortdurend te innoveren en te luisteren naar onze klanten, ontwikkelen we e-bikes die niet alleen voldoen aan de mobiliteitsbehoeften van vandaag, maar ook klaar zijn voor de toekomst", zegt Schutte.

AGU was eind vorig jaar ook al te vinden op de QWIC Dealerdagen, om te zien hoe "complementaire producten en gedeelde klanten" voor synergie konden zorgen.

Evenementen

B2B Festival trekt opnieuw meer vakbezoekers

De derde editie van het B2B Festival, dat afgelopen zondag en maandag plaatsvond in de Brabanthallen in Den Bosch, heeft 4.215 vakbezoekers getrokken. Dit betekent een stijging van 20 procent ten opzichte van vorig jaar. De sfeer op de beurs was positief en standhouders gaven aan goede, inhoudelijke gesprekken te hebben gevoerd.

Evenementen

Fietsbranche welkom bij bijeenkomst van BOVAG bij het B2B Festival,...

BOVAG organiseert maandagochtend 10 februari 2025 in de Brabanthallen 's-Hertogenbosch een bijeenkomst voor de fietsbranche. Dit event start vlak voor aanvang van de tweede beursdag van het B2B Festival. Fietsondernemers en relaties zijn welkom bij dit programma. Een van de onderdelen van het programma is de bekendmaking van de winnaar van het RODI 2024/2025.

Dat we nu de grens van 100 deelnemers al gepasseerd zijn, is werkelijk boven verwachting", erkennen de organisatoren Arnauld (rechts) en Rick Hackmann. Gesponsord
Gesponsord
Evenementen

Gesponsord B2B FESTIVAL trapt fietsseizoen af met meer dan 100 exposanten

De nieuwe collectieve aftrap van het fietsseizoen, het B2B FESTIVAL op 12 en 13 februari 2023 in Brabanthal 3 in 's-Hertogenbosch, gaat verrassend van start met een deelnemersveld van meer dan 100 exposanten. Een goed begin voor het nieuwe dealerevent, dat daarmee voorziet in een vraag uit de markt.

Foto: Eventpixels
Evenementen

Ontdek het Kruitbosch retailplein

Een mobiele werkplaats, verassende nieuwe winkelmeubels en alles over de Kruitbosch Portal: op het retailplein van het Kruitbosch Bike Event ontdekt u alles over de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van de retaildiensten- en oplossingen van Kruitbosch.