

In 2022 werden 486.000 e-bikes verkocht. Dat is 57 procent van de in Nederland verkochte fietsen en 80 procent van de totale fietsomzet. Indrukwekkende cijfers. En dat weet ook het boevengilde, die zijn criminele vizier op de e-bike heeft gericht. Lees er alles over in dit online magazine dat je gratis kunt lezen.
Riese & Müller was een van de merken die met een grote stand vertegenwoordigd was op de Eurobike in Frankfurt. De fabrikant presenteerde er niet alleen bestaande modellen, maar stelde ook twee nieuwe cargofietsen voor: de Multicharger3 en de Multitinker2.
Dynamo Retail Group heeft vorige week op de Eurobike een overeenkomst getekend met het e-bike merk Tenways. Hiermee voegt een merk in het urban-segment toe waarmee een nieuwe klantgroep wordt aangesproken.
Fox Factory's Speciality Sports Group heeft een nieuw distributiepartnerschap aangekondigd met Cosmic Sports. Vanaf 1 mei 2025 neemt Cosmic Sports de aftermarket-distributie, service en garantiesteun op zich voor de merken Fox, Marzocchi, Race Face en Easton Cycling in Duitsland en Oostenrijk.
De 33e editie van Eurobike vorige week in Frankfurt trok ruim 61.000 bezoekers over vijf dagen. Met 1.500 exposanten, 31.270 vakbezoekers en 30.420 consumenten was Eurobike ook dit jaar weer een plek waar fabrikanten, importeurs, distributeurs, retailers en consumenten elkaar ontmoetten.