nieuws

BOVAG reageert op Pon actie van Gazelle

Retailing

BOVAG reageert op Pon actie van Gazelle

BUNNIK – Afgelopen tijd kwamen er op het secretariaat van BOVAG diverse vragen binnen over de ‘PON fiets van de zaak actie’ van Gazelle. BOVAG heeft naar aanleiding van deze vragen met Gazelle contact gezocht. Rob van Oosterhout, voorzitter BOVAG Fietsbedrijven: “We vinden dat Gazelle wat onhandig met de communicatie is omgegaan. Hierdoor is onduidelijkheid bij onze leden ontstaan en dat vinden we vervelend.”

BUNNIK – Afgelopen tijd kwamen er op het secretariaat van BOVAG diverse vragen binnen over de ‘PON fiets van de zaak actie’ van Gazelle. BOVAG heeft naar aanleiding van deze vragen met Gazelle contact gezocht. Rob van Oosterhout, voorzitter BOVAG Fietsbedrijven: “We vinden dat Gazelle wat onhandig met de communicatie is omgegaan. Hierdoor is onduidelijkheid bij onze leden ontstaan en dat vinden we vervelend.”

“De indruk ontstond dat Gazelle zo’n 6.000 fietsen met magere marge voor de dealer de markt in zou duwen. We hebben daarom met Gazelle contact opgenomen en we hebben ze hierop aangesproken. We hebben Gazelle gevraagd om meer duidelijkheid te verschaffen over het hoe en waarom.”

BOVAG is blij dat Gazelle de actie nu goed toegelicht heeft. De brancheorganisatie onderschrijft het belang van goede communicatie: “Juist met dit soort zaken is het belangrijk om duidelijk te zijn in je communicatie richting dealers. We zijn blij dat Gazelle nu alsnog extra duidelijkheid verschaft”, aldus van Oosterhout.

Ook heeft BOVAG met Gazelle afgesproken dat er nog een evaluatiemoment wordt ingebouwd. Rob van Oosterhout: “We willen graag aan het einde van het jaar zien om hoeveel fietsen het nu daadwerkelijk gaat en wat de impact van de actie daarvan is. Het is en blijft nu eenmaal onze primaire taak om het belang van onze leden (de retail) te behartigen.”
 

Reageer op dit artikel