nieuws

BOVAG biedt gratis technische trainingen aan

Retailing

BOVAG biedt gratis technische trainingen aan

BUNNIK (10 mrt.) – Na het overweldigende succes van de verkooptrainingen die de afdeling Tweewielerbedrijven van de BOVAG organiseert, is de afdeling ingesprongen op de vraag naar technische trainingen. In samenwerking met Rohloff, Fox en Shimano worden de trainingen gegeven in maart en april op verschillende locaties door het land.

BUNNIK (10 mrt.) – Na het overweldigende succes van de verkooptrainingen die de afdeling Tweewielerbedrijven van de BOVAG organiseert, is de afdeling ingesprongen op de vraag naar technische trainingen. In samenwerking met Rohloff, Fox en Shimano worden de trainingen gegeven in maart en april op verschillende locaties door het land. De technische trainingen zijn gratis voor leden van Tweewielerbedrijven. Ze worden gegeven op 27 maart (Zwolle), 3 april (Nieuwegein) en 10 april (Best). De trainingen zijn van 16.00 uur tot 19.30 uur, waarbij tussendoor een hapje en drankje genuttigd kan worden. BOVAG-TWB-leden zijn van harte welkom, eventueel vergezeld door een monteur. Secretaris Maurice Manders: "Wij willen met dit aanbod aan trainingen snel inspringen op de vraag die ons bereikt vanuit onze leden. De belangstelling voor onze verkooptraining is overweldigend, we waren uitgegaan van veertig deelnemers en er zijn 200 aanmeldingen. Daar zijn we nu tien extra trainingen voor aan het inplannen. We hopen voor de technische trainingen ook op veel belangstelling vanuit onze leden." Leden kunnen zich aanmelden bij het secretariaat van BOVAG Tweewielerbedrijven, telefoon (030) 659 54 16 of via www.tweewielerbedrijven.nl.

Reageer op dit artikel