nieuws

Edwin Koopmans naar Fast Forward Wheels

Onderdelen & Accessoires 781

Edwin Koopmans naar Fast Forward Wheels
Edwin Koopmans is de nieuwe International Sales Manager bij Fast Forward Wheels. Foto FFWD

Fast Forward Wheels (FFWD) heeft Edwin Koopmans aangesteld als nieuwe Internationaal Sales Manager. Hij is in die functie verantwoordelijk voor alle verkoopactiviteiten wereldwijd.

Edwin heeft een lange historie in de fietsensector. Ooit begonnen bij SRAM, was hij daarna lange tijd werkzaam als product manager bij AGU. De laatste 6 jaar werkte hij als internationaal sales manager bij Shimano Europe.

Herstructurering Fast Forward Wheels

Rik van Putten, marketing manager Fast Forward Wheels: “De afgelopen maanden hebben we ons team geherstructureerd met als doel een nauwere samenwerking met onze distributeurs. We zijn blij dat Edwin ons team is komen versterken. Hij heeft al een enorme ervaring in de fietsensector en dan met name op het gebied van internationale sales.”

Handgemaakte wielen

Fast Forward Wheels produceert wielen die met de hand worden gemaakt in Nederland. Via een wereldwijd netwerk van distributeurs in 50 landen worden deze wielen verkocht.

Reageer op dit artikel