Gouden Gazelle in veiling voor Serious Request

Twee door topturner Epke Zonderland gesigneerde Gouden Gazelle fietsen zijn de eerste veilingstukken voor 3FM Serious Request 2013. De olympisch turnkampioen en ambassadeur van Koninklijke Gazelle sloot de drie dj’s – Giel Beelen, Paul Rabbering en Coen Swijnenberg – op in het Glazen Huis in Leeuwarden en liet een unieke herenfiets én een unieke damesfiets achter voor de veiling voor Serious Request.
Sportman van het Jaar Epke Zonderland signeerde twee Gouden Gazelle fietsen voor de veiling voor 3FM Serious Request 2013.