Bike Totaal bedrijfsfietspas voor fiets van de zaak

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
donderdag 15 december 2011
Bike Totaal bedrijfsfietspas voor fiets van de zaak

AMERSFOORT – Naast de cadeaupas is ook de Bike Totaal bedrijfsfietspas landelijk geïntroduceerd in alle Bike Totaal winkels in Nederland.

De overheid heeft woon-werkverkeer op de fiets met diverse regelingen fiscaal aantrekkelijk gemaakt. Via de werkgever kan voordelig een nieuwe moderne stadsfiets, of een lichtlopende tourfiets aanschaft worden. Voor naar het werk én voor in de vrije tijd. Bij de fiets van de zaak kan ook een Bike Totaal bedrijfsfietspas aangeschaft worden om servicebeurten mee te betalen, of bijbehorende accessoires te kopen.

De pas is te gebruiken bij alle Bike Totaal winkels en in de Bike Totaal webshop. Het tegoed op de bedrijfsfietspas mag minimaal €10,- en maximaal €250,- bedragen. Het saldo kan op www.biketotaal.nl worden bekeken met de saldo checker. Daarnaast kan het tegoed in de winkel worden opgevraagd met de cijfercode op de achterzijde van de pas. Kijk voor meer informatie over de Bike Totaal bedrijfsfietspas en de wettelijke regelingen op www.biketotaal.nl/bedrijfsfietspas.
 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 

Meer vacatures »

Volg Bakkerswereld op Twitter

Volg de redactie van Tweewieler op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche. Word nu follower»