Grotere actieradius voor Sparta E-motion

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
2 reacties
donderdag 12 januari 2012
Grotere actieradius voor Sparta E-motion

APELDOORN - Sparta introduceert op FietsVak in Amsterdam RAI de nieuwe generatie van haar E-motion lijn elektrische fietsen, de C4. Belangrijkste wapenfeit van deze vernieuwde e-bike is de flinke actieradius.

Hiervoor zorgt een 400 Wh accu, die standaard is op de E-motion C4. Een gashendel is niet meer nodig dankzij verder verfijnde aandrijftechniek, die garant staat voor een directe maar vloeiende trapondersteuning.

Ook nieuw is het multifunctionele display. Met de bijbehorende stuurbediening kan de verlichting worden ingeschakeld. Het display beschikt daarnaast over ritregistratie en een snelheidsmeter. De uitrusting wordt gecompleteerd door de Shimano Nexus 8 versnellingen en de volledige vering. De C4 kost €1.999. Tijdens FietsVak debuteert tevens een sportieve variant, de CS4.
 

2 Reacties

@ 12-01-2012 15:50
Zijn er al ervaringen met deze fiets??
Wie weet dit??
Zo ja, waar kan ik die vinden??
Joke @ 03-04-2012 15:10

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 

Meer vacatures »

Volg Bakkerswereld op Twitter

Volg de redactie van Tweewieler op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche. Word nu follower»