Elbo Imports nieuwe importeur Motorhispania

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
maandag 9 januari 2012
Elbo Imports nieuwe importeur Motorhispania

HENGELO – Elbo Imports is als fabrieksimporteur aangesteld door Motorhispania uit het Spaanse Sevilla, fabrikant van bromfietsen en lichte motorrijwielen. Elbo Imports komt op de Nederlandse markt met een nieuw type bromfiets, de MH10 50, in de uitvoeringen Super Motard Eco, de Super Motard Pro en Enduro Pro, allen voorzien van het bekende Minarelli AM6 motorblok.

“Hoewel de bromfietsverkopen wel eens beter zijn geweest, menen wij dat er toch een markt is voor een goed EU product. Niet iedere jongere wil op een scooter rijden en wij denken dat er in de komende jaren weer een verandering in de markt plaats zal vinden, net als in het verleden”, geeft Gerrit. W. Elbert van Elbo Imports aan. “Wij verwachten in het bijzonder veel van de MH10 50 Super Motard Eco die voor een gunstige prijs wordt aangeboden. Enkele jaren geleden waren er rond de 140 Motorhispania-dealers. Die zullen in eerste instantie benaderd gaan worden, maar ook nieuwe dealers zijn welkom.”

Volgens Elbo Imports zijn service en de voorziening van onderdelen gegarandeerd , ook voor de oudere modellen.

Motorhispania is bekend van de Trofeo Motorhispancia race-competitie 125 cc voor jongeren in Spanje.

 

0 Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 

Meer vacatures »

Volg Bakkerswereld op Twitter

Volg de redactie van Tweewieler op Twitter. Handig om zo direct op de hoogte te zijn van de laatste ontwikkelingen in uw branche. Word nu follower»